Olle Nordberg
Vollendet
2016-05-20
384539
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Fiskebodar, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 36 x 45 cm