Gunnar Zetterström
Vollendet
2016-05-18
384251
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Skeppsbron signerad, olja på pannå, ca 41 x 60 cm