C-F Reuterswärd 2 grafiska blad
Vollendet
2016-05-20
384220
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), (2) Kompositioner, signerade och daterade CFR 1974 samt 1979, en betecknad HC, serigrafi respektive offset, bladstorlek 39x37 samt 64x48 cm, oramade