Anders Palmér Stockholm
Vollendet
2016-05-17
383975
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 7 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Motiv från Stockholm, signerad Palmér, olja på duk, ca 101x131 cm