Väggspegel gustaviansk stil
Vollendet
2016-05-16
383622
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
VÄGGSPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, bronserad, ca 158 x 110 cm
Skador