LENA LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signer
Vollendet
2016-05-15
383141
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm
Oramad