Lars Tärning
Vollendet
2016-05-13
383102
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Päron, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på pannå, 30x24 cm