Karl Mårtens färglitografi
Vollendet
2016-05-08
381980
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), koltrast, signerad Karl Mårtens, 184/185, färglitografi på akvarellpapper, bladmått ca 31 x 45 cm