Ljusstakar
Vollendet
2016-04-30
379762
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-tal, märkta Carl Keijser Västerås 72, höjd ca 20 cm
Slitage