David Larsson Tema
Vollendet
2016-05-16
379758
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
DAVID LARSSON (1898-1976): Självporträtt, signerad DL, olja på duk, 43x32 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg