Byrå England
Vollendet
2016-04-24
378761
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BYRÅ, England, 1800-tal, mahognyfanér, med träknoppar, höjd 110, 48x102 cm
Slitage, nederdel med avskavda märken, nyckel saknas