Mässingsljusstakar Carl Keijser
Vollendet
2016-04-20
377505
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, Carl Keijser, Vesterås, gustaviansk stil, förnicklad mässing, höjd 18 cm
Bruksslitage och ytskador