Gungstol
Vollendet
2016-04-16
376380
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
GUNGSTOL,Chippendale, 1920/30-tal, mörkbetsat trä samt textilklädsel, höjd 70, 90x60 cm
Bruksslitage