Ulrica Hydman Vallien litografi
Vollendet
2016-04-15
376139
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), figurkomposition, signerad Ulrica HV och numrerad 268/1500, färglitografi, 54 x 40 cm