Trädgårdsbord Oaxen
Vollendet
2016-04-16
376036
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
TRIP TRAP, "Selandia", trädgårdsbord, Danmark, teak, lackerat, fällbart, skyltmärkt Trip Trap Danmark, höjd ca 67, 75x75 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Bruksslitage