Samekniv
Vollendet
2016-04-28
375254
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LARS KUHMUNEN, samekniv, signerad och daterad LK -78, skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, längd 17 cm