Eldrör till kanoner
Valmis
2016-04-28
374837
| Korkein tarjous | 17 500 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
ELDRÖR, 1 par, järn, 17/1800-tal, kaliber ca 4 cm, längd 87 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland