Regissörsstolar
Vollendet
2016-04-07
374214
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
REGISSÖRSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, fällbara, tyg och trä, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, en hake saknas