Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
STORA TUNA, pipkanna med smitt handtag, 1800-talets senare del, koppar, märkt JA HEDBERG STORA TUNA, höjd ca 29 cm
Lagning
373105
2016-04-03