Kaffeservis med bricka
Vollendet
2016-03-28
371989
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KAFFESERVIS, 1900-talets första hälft, märkt Dresden, förgylld dekor, bestående av kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 5 koppar med fat samt bricka
Kaffekannans pip lagad