CF Reuterswärd
Vollendet
2016-03-24
371145
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) "Games: Game on yellow, Game on Blue, Game on red", signerade CFR, färglitografier, bladmått 61x45 cm vardera
Oramad