Gunnar Nordström
Vollendet
2016-03-17
369496
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Kompostion, signerad G. Nordström, olja på duk, ca 95x45cm