Kaffekanna silver
Vollendet
2016-03-16
369338
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KAFFEKANNA, silver, med trähandtag, Nordisk Silverkonst AB, Helsingborg 1948, höjd 17 cm, vikt ca 360 g
Slitage, smärre repor