Byrå Louis XVI-stil
Vollendet
2016-03-13
368393
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, med profilerad stenskiva, fanérad i olika träslag, beslag i mässing, höjd ca 74, 91x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador