Oljemålning med fjordlandskap
Vollendet
2016-03-10
367334
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjordlandskap, signerad B. Felgenberg, olja på duk, ca 74x58 cm