Hertha Hilfon skulptur lergods
Vollendet
2016-02-16
361439
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
HERTHA HILLFON, skulptur, brödkaka, 1979, lergods, monogramsignerad och daterad -82, ca 28x28 cm