Snushund
Vollendet
2016-02-14
361160
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SNUSHUND, 1800-tal, snidad björk, längd 13 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage