Dalahäst
Vollendet
2016-02-14
361159
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
DALAHÄST, 1800-tal, bemålad, höjd 16 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage, skadat ben