Lars Tärning stilleben
Vollendet
2016-02-12
360629
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med krusbär, signerad och daterad Lars Tärning -01, skiktmåleri på pannå, 21 x 54 cm