Thea Ekström oljemålning
Vollendet
2016-02-12
360540
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
THEA EKSTRÖM (1920-1988), komposition med hand, signerad och daterad Ekström 16 IV 74, 23,5 x 30 cm