Richard Ryan silkscreen
Vollendet
2016-02-11
360296
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): Hommage à Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 96/140, silkscreen, ca 79x134 cm
Ett hörn med hanteringsveck, kant med smärre hanteringsslitage