Skedar silver
Vollendet
2016-01-31
357456
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKEDAR, KAFFESKEDAR, MARMELADSKEDAR, silver, 18/1900-tal, bl.a. C.G. Hallberg, GAB, vikt ca 565 g
Slitage, gravyr