Sugga, Göran Dyhlén
Vollendet
2016-02-27
357193
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BÅTSUMP "Sugga", järnbeslagen, 1800/1900-tal, längd 122 cm
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling