Viktsatser

Viktsatser
Viktsatser
Viktsatser
Viktsatser

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VIKTSATSER, STÄLL, mässing, 1800/1900-tal, stämplade med kronor, största måttet 5 kilogram, höjd ca 1,5-13,5 cm totallängd ca 56, mindre viktsats i träställ medföljer längd ca 24 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

356771

2016-01-27