Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion
Valmis
2016-02-27
355130
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "KONI SERVICE" svart, vitt och rött mot gul botten, ca 50x37 cm
Bruksslitage, smärre skador