Sekretär
Vollendet
2016-01-20
355003
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SEKRETÄR med stenskiva, 1900-tal, sengustaviansk stil, beslag och lister i mässing, fanérad i mahogny, höjd 136, 105x52 cm, nyckel finns
Slitage, skador, beslag och list saknas