Eskil Nordell oljemålning
Vollendet
2016-01-04
352694
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ESKIL NORDELL (1921-2001): "Vinterlek" signerad Nordell, olja på pannå, ca 30 x 18 cm