Skål silver
Vollendet
2015-12-21
349832
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SKÅL med hänklar, silver, 1800-tal, nyrokoko, höjd 10,39x20 cm, vikt ca 385 g
Mindre bucklor