Birger Birger Ericsson ojemålning
Vollendet
2015-12-17
349530
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Hus och personer, signerad och daterad Birger 46, olja på pannå, ca 33x41