Väggdekoration i mässing
Valmis
2015-12-17
349423
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VÄGGDEKORATION, mässingsplåt, i form av fjärilar, längd ca 103 cm
Slitage, bucklor