Takarmatur Louis XVI-stil
Vollendet
2015-12-17
349415
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld brons, höjd ca 80, bredd 90 cm