Bordslampa Frankrike
Vollendet
2015-12-11
348417
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Frankrike, 1900-talets första hälft, vitmetall, stensockel, märkt Artianant Francais, höjd ca 38 cm
Bruksslitage