Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

24 000 SEK

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, sekelskifte 1900, Frankrike, marmor, ornament av vädurar i förgylld brons, total höjd inklusive skärm 59 cm, skärmar medföljer

Senare kablage, fot med obetydligt slitage

344371

2015-11-23