Skrivbyrå gustaviansk stil
Vollendet
2015-11-23
344176
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 108, 102x47 cm
Nyckel saknas, senare bemålad, omarbetad