Pallar 1 par
Vollendet
2015-11-22
344140
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
PALLAR, 1 par, 1900-tal, rött skin med benställning i metall, sitthöjd ca 40, diameter 51 cm
Slitage