Emil Ekman oljemålning
Vollendet
2015-11-19
343166
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
EMIL EKMAN (1880-1951): Fiskebåtar i månsken, signerad Emil Ekman, olja på duk, 46X65 cm