Ludvig Richarde Öresund
Vollendet
2015-11-16
342683
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marinmålningar, 1 par, motiv från Öresund, signerade L Richarde , olja på duk uppfäst på kartong, ca 13,5x20 cm vardera