Marianne Ågren
Vollendet
2015-11-10
340946
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 7 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna i rött, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 119x93 cm