Skrivställ
Vollendet
2015-11-09
340755
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SKRIVSTÄLL, Kina, 1800-tal, emaljerad koppar, dekor med blommor och växter, längd 21 cm
Skador