Acke Åslund oljemålning
Vollendet
2015-10-26
337369
| Höchstes Gebot | 9 800 SEK |
| Schätzwert | 12 000 SEK |
ACKE ÅSLUND (1881-1958): Från Münchenbryggeriet, monogramsignerad och daterad AÅ 1928,olja på duk, ca 46 x 55 cm